X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Uz Rimini - 6. diena 2017. gada 22. maijs

Uz Rimini - 6. diena

Šī bija viena ļoti piepildīta, krāsaina diena. Un, atskatoties uz notikumiem, sajūta, ka aizvadītas daudzas dienas vienā.

Secībā – pēc naktsmiera jaukajos Vīnes dzīvoklīšos - pašgatavotas brokastis. Mēģinājums vakara koncertam, tikmēr pie mums ieradās Baiba – sk.Annas bijusī klasesbiedrene. Viņa bija sagatavojusi mums ekskursiju pa Vīni – tieši tik, cik varējām paspēt, lai pārāk nesagurtu, bet priekštatu par Vīni gūtu – Hundertvaser īpašās arhitektūras ēka, Kārļa laukums, Musik Verain koncertzāle, Vīnes opera, Stefana Doms (galvenā pilsētas katedrāle - Ralfs pat vakarā atcerējās, ka tā ir liesmojošās gotikas celtne), ķeizara ziemas pils, bibliotēkas monumentālā ēka. Daudziem īpašs bija brauciens ar metro, jo – pirmo reizi mūžā! Šo vairāku dienu gaitā jau esam pamazām apguvuši ātri saģērbties, būt ļoti operatīviem gan grupas ekskursijā pa pilsētu, gan gatavojoties koncertam, gan iekāpjot un izkāpjot no autobusa.

Tā nu pienāca arī īpašas brīdis – koncerts Latvijas vēstniecībā. Tik siltu un sirsnīgu uzņemšanu necerējām – paldies vēstniecības darbiniekiem par doto iespēju uzstāties, un izrādās- bijām kā īpašā dāvana Vīnes latviešu skoliņas izlaidumā. Tas sildīja mūsu visu sirdis un koncerts izdevās arī no mūsu puse kvalitatīvs, priekpilns.

Vakara pastaigā līdz veikalam visi devāmies jau mazliet atslābuši, vasarīgās noskaņās. Un kas īpaši – meitenes savus vainadziņu svinīgi iemeta pilsētas kanālā – tā kā bērniem šeit tik ļoti patika, tad ceram – uz atgriešanos.

Viss augstākminētais tika vēlreiz pārrunāts vakara aplī ar Fjodoru , kur nereti uzzinām arī par kādiem sīkumiem, par kuriem dienas gaitā nepaspējam katrs izteikties. Un šodien visai bieži bērni teica, ka nav nekas, kas nepatika. Gaidām nākamo dienu, kad paredzēts tikt tuvāk mājām – līdz Varšavai.