X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Orķestru koncerts "Vasaras atspulgi" 2022. gada 14. oktobris

Orķestru koncerts

Mācību gada aizraujošajā virpulī ierautajiem laiks skrien ātri. Un lai arī patiesībā ir tikai oktobra vidus un pagājis tikai pusotrs mēnesis kopš Orķestru asociācijas festivāla, vasara jau šķiet tik tāla, sena un neaizsniedzama.

Tādēļ 14.oktobrī, Sējas kultūras namā satikās 122 jaunie mūziķi, kuri kopā vienojās vienā varenā skanējumā. Aiz loga bija skaists rudens vakaras, kad Sējas kultūras nama zāli pieskandināja 4 orķestri. Vispirms mēs paši – Sējas Mūzikas un mākslas skolas orķestris un tad uz skatuves kāpa mūsu draugi – Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestris, Ādažu Mākslas un mūzikas skolas orķestris un Krimuldas un Limbažu jauniešu simfoniskais orķestris, katrs ar savu koncertprogrammu un beigās visi kopā vienojāmies vienā skanējumā. Skanēja vareni!

Kāpēc “Vasaras atspulgi”? Jo vasarā mēs tikāmies V LOA festivālā Sabilē un Rojā, kur šajā pulciņā kopā spēlējām. Taču, lai tas viss ko iemācījāmies nebūtu ātri jāliek plauktiņā nolēmām satikties vēlreiz un šo programmu nospēlēt arī tuvāk mājām, tā lai arī visiem draugiem un radiem būtu iespēja atnākt uz koncertu. Turklāt šķiet, ka skanēja vēl labāk kā vasarā!

Liels paldies visiem iesaistītajiem par atsaucību, dalību, priecīgo kopābūšanu un brīnišķīgo koncertu!

No albuma