X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

"Nošu rakstos mēs" 2023. gada 7. novembris

        Novembris Sējas Mūzikas un mākslas skolā iesākās skanīgi. Viesos pie mums atbrauca Ropažu Mūzikas un mākslas skolas „Rodenpois” kamerorķestris un Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas kamerorķestris. Abiem šiem orķestriem mākslinieciskais vadītājs ir Rūdolfs Missa. Koncertā piedalījās arī Sējas MMS kamerorķestris ar tā diriģentēm Elīzu Kristu Kurvīti un Annu Porteri. Mūsu skolas direktore un orķestra diriģente Anna ar Rūdolfu savā bērnībā spēlēja kopā orķestrī un tajā laikā nevarēja iedomāties, ka kādreiz viņi satiksies jau kā diriģenti ar saviem jauniešu pulciņiem. Tas ir tik skaisti!

            Taču bez orķestriem šajā koncertā uz skatuves kāpa arī mūsu sen sapņotais un nu tapušais koris ar diriģentu Kārli Taubi. Šī bija mūsu kora pirmā uzstāšanās, un varam teikt, ka viņi bija brīnišķīgi! Prieks un lepnums!

            Koncerta izskaņā visi orķestri spēlēja kopā! Skanēja vareni!

            Ceram, ka mūsu draudzība ar jauniegūtajiem draugiem turpināsies arī citos koncertos un arī kopā spēlēsim lielāku programmu!  

            Paldies visiem, visiem, kuri mūs atbalstīja – vecākiem, skolotājiem un pašiem mūziķiem!

No albuma