X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Aktualitātes

,,OZOLNIEKI 2023”

,,OZOLNIEKI 2023”

2023. gada 12. maijs

2023. gada 12. maijā Ozolnieku Mūzikas skolā notika XII Starptautiskais mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem ,,OZOLNIEKI 2023”. Konkursā šogad piedalījās 73 dalībnieki no 32 Latvijas, Lietuvas un Igaunijas skolām saksofona, trompetes, eifonija, klarnetes, trombona, fagota un mežraga spēlē. Mūsu skolu konkursā pārstāvēja saksofona spēles audzēknis Roberts Geislers. Paldies skolotājam Raivim Siekam un koncertmeistarei Dacei Gžibovskai. Paldies vecākiem par atbalstu.

Lasīt tālāk
Prieks un gandarījums par paveikto!

Prieks un gandarījums par paveikto!

2023. gada 22. aprīlis

Esam dikti pricīgi un gandarīti!  22. aprīlī, kad spožie saules stari mūs lutināja un priecēja, Sējas MMS orķestris devās uz Rīgu, uz III Latvijas izglītības iestāžu simfonisko orķestru, kamerorķestru un stīgu orķestru festivālu - konkursu "Con Anima", lai pirmo reizi stātos nopietnas žūrijas priekšā un saņemtu vērtējumu! Prieks, ka žūrija mūs novērtēja ļoti atzinīgi un mēs visi kopā, kā viena liela, stipra komanda ieguvām I pakāpi. Tas mums uzliek lielu pienākumu šo latiņu turēt arī turpmāk.  Bet pavisam īpašs gandarījums ir par to, ka šo vērtējumi ir nopelnījuši paši bērni, paši saviem spēkiem, jo mūsu orķestrī spēlē tikai bērni, mūsu audzēkņi un...

Lasīt tālāk
Vidzemes reģiona mūzikas skolu Klavierspēles 8. un 9. kl. audzēkņu koncerts

Vidzemes reģiona mūzikas skolu Klavierspēles 8. un 9. kl. audzēkņu koncerts

2023. gada 20. aprīlis

20. aprīlī Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā notika Vidzemes reģiona mūzikas skolu Klavierspēles 8. un 9. klašu audzēkņu koncerts. Koncertā piedalījās audzēkņi no Valmieras, Smiltenes, Alūksnes, Rūjienas, Siguldas, Madonas, Sējas un Cēsu mūzikas skolām. Mūsu skolas audzēknei Annijai Saveļjevai bija iespēja muzicēt un iegūt jaunu pieredzi. Paldies audzēknei un skolotājai Dacei Gžibovskai par audzēknes sagatavošanu.

Lasīt tālāk
Muzikālais sveiciens Cīrulītī 2023

Muzikālais sveiciens Cīrulītī 2023

2023. gada 16. aprīlis

aprīlī Zvejniekciema kultūras namā norisinājās Saulkrastu novada jauno vokālistu konkurss Cīrulītis 2023. Mums bija liels gods sveikt mazos cīrulīšus un viņu vecākus ar muzikāliem sveicieniem, kamēr žūrija apspriedās! Paldies Agnijai, Alisei, Ancei, Annijai, Elizabetei, Kristiānam un Laurai, kā arī viņu skolotājām – Dacei, Elīnai un Inesei!

Lasīt tālāk
Lieldienas Saulkrastu novadā

Lieldienas Saulkrastu novadā

2023. gada 10. aprīlis

Silta, silta saulīte Istabas galā; Zaļa, zaļa zālīte Lieldienas rītā. Saules staru pielietas un dziesmu deju pilnas paskrēja Lieldienas! Paldies mūsu skolas audzēknēm - Ancei Iekļavai, Marī Viksei, Laurai Mamedovai un Beatrisei Čaupalai par skanīgajiem priekšnesumiem abās svētku dienās, gan Saulkrastos, gan te pat, pie mums, Lojā! Paldies arī skolotājai Inesei un pārējiem, kuri palīdzēja tapt šiem priekšnesumiem!

Lasīt tālāk
SMMS audzēkņi  Daniila Bulajeva un

SMMS audzēkņi Daniila Bulajeva un "Davinspiro camerata" okteta koncerta klausītāju rindās

2023. gada 8. aprīlis

Daļa Sējas MMS Mūzikas nodaļas audzēkņi, kopā ar saviem vecākiem 8. aprīļa vakarā devās uz koncertzāli "Baltais flīģelis", kur sēžot pirmajā rindā un tuvumā vērojot māksliniekus klausījās izcilā vijolnieka Daniila Bulajeva un viņa paša izveidotā kamerorķestra "Davinspiro camerata" okteta koncertu. Lielas ovācijas un aplausi, jo koncerts patiešām bija burvīgs. Un pirms koncerta mums bija iespēja arī klausīties sarunu ar pašu mākslinieku, kā arī uzdot viņam dažādus jautājumus par viņa dzīvi un karejeru!  Brīnišķīga pieredze mūsu audzēkņiem!

Lasīt tālāk
Priecājamies un sveicam Kristiānu!

Priecājamies un sveicam Kristiānu!

2023. gada 5. aprīlis

5.aprīlī Dobeles Mūzikas skolā notika XI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu 2.– 4.klašu pianistu konkurss. Konkursā piedalījās klavierspēles audzēkņi no Babītes, Bauskas, Dobeles, Iecavas, Ikšķiles, Ķekavas, Nīcas, Ozolnieku, Sējas, Tukuma, Akmenes rajona mākslu skolas Ventas nodaļas (Lietuva). Jauno pianistu sniegumus vērtēja pianisti Antra un Normunds Vīksnes un komponiste Ilze Arne. Paldies žūrijai par novērtējumu! Lepojamies! Mūsu skolas audzēknis Kristiāns Vilks saņēma 3.vietu! Kristiāns klavierspēli apgūst tikai (!) no septembra. Šis ir īpašs notikums! Paldies skolotājai Dacei Gžibovskai par audzēkņa sagatavošanu! Paldies Kristiāna ģimenei par atbalstu. Paldies Dobeles Mūzikas skolai par konkursa...

Lasīt tālāk
Viesojamies MSĢ Sporta Laureātā 2022

Viesojamies MSĢ Sporta Laureātā 2022

2023. gada 30. marts

Mums bija tas gods šī gada 30. martā viesoties ar diviem muzikāliem sveicieniem Murjāņu sporta gimnāzijas "Sporta laureāts 2022" svinīgajā pasākumā! Mūsu sveicienus caur mūziku sūtīja Kristiāns Vilks un Nora Krieviņa kopā ar koncertmeistari Daci Gžibovsku! Paldies skolotājiem, Dacei un Raivim, par audzēkņu sagatavošanu un paldies MSĢ par uzaicinājumu! Uz tikšanos mūzikā! Prieks par jaunajiem un talantīgajiem sportistiem!

Lasīt tālāk
Stīgu instrumentu spēles metodiskā diena AKCMV

Stīgu instrumentu spēles metodiskā diena AKCMV

2023. gada 21. marts

Uz Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu 21. martā devās pieci Sējas Mūzikas un mākslas skolas Mūzikas nodaļas audzēkņi un divi viņu pedagogi, lai piedalītos “Stīgu instrumentu spēles” metodiskajā dienā, kur varēja dzirdēt lekciju par to, ko darīt ar uztraukumu, domāju, ka šī audzēkņiem un arī skolotājiem bija tiešām vērtīga lekcija. Kā arī Dzirdēt "Amber Strings" pieredzes stāstus un koncertu, un saprast to, ka ja dara, tad var sasniegt daudzus mērķus! Lai šis iedvesmo!  "21.martā AKCMV norisinājās Izglītības programmas “Stīgu instrumentu spēle” metodiskā diena, kuras ietvaros interesentiem bija iespēja apmeklēt lekciju – praktikumu “Atskaņotājmākslas...

Lasīt tālāk
Aktualitātes mākslā

Aktualitātes mākslā

2023. gada 3. aprīlis

Šīs ziemas sezona bija bagāta ar dažādiem konkursiem, kuriem visa mākslas nodaļa rūpīgi gatavojās, pētīja, zīmēja un gleznoja. Viens no notikumiem ir ikgadējais starptautiskais bērnu mākslas konkurss Lidicē, kura tēma šogad bija Deja un it viss, kas ar to saistās. Tad nu mākslas nodaļa zīmēja, gleznoja, veidoja no papīra un atkal zīmēja, dažnedažādus dejas veidus – senās, mūsdienu, modernās.. Kura nu kuram ir tuvāka. Dažiem pat dejoja automašīnas. Nosūtījām deviņus dažādus dejotājus vecumā no deviņiem līdz piecpadsmit gadiem. :) Vēl viens konkurss, kuram jo īpaši aizrautīgi gatavojās jaunāko klašu audzēkņi, bija...

Lasīt tālāk