X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Aktualitātes

Sadraudzības koncerti ir atgriezušies!

Sadraudzības koncerti ir atgriezušies!

2022. gada 12. maijs

Atsākam mūsu tradīciju par ikgadējiem sadraudzības koncertiem. Jau 20.maijā mūsu stīgu nodaļa tiksies ar Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas stīgu nodaļas audzēkņiem. Savukārt 3.jūnijā aizvadīto mācību gadu svinēsim visi kopā ar Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolu!

Lasīt tālāk

"Atspulgi un ēnas"

2022. gada 12. maijs

Saulkrastu sporta un ģimeņu centra skatlogā, Raiņa ielā 7, apskatāma Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Atspulgi un ēnas"! Pedagogi - Marta Jurjāne, Guntars Petrovics, Asnate Grēve

Lasīt tālāk
Mīļi lūgti uz māmiņdienas koncertu!

Mīļi lūgti uz māmiņdienas koncertu!

2022. gada 26. aprīlis

Šogad apvienojam spēkus ar mūsu mīļo Sējas pamatskolu! Laipni lūgtas ne tikai mammas, bet arī vecmāmiņas, tēti, brāļi, māsas!

Lasīt tālāk
Sējas MMS mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde

Sējas MMS mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde "MANS MUZEJS"

2022. gada 2. aprīlis

Gatavojoties starptautiskajam bērnu mākslas konkursam "LIDICE 2022" Čehijā, skolēni pētīja muzejus.  Atcerējās savus muzeju apmeklējumus. Pārrunāja savas sajūtas muzejā. Virtuāli "izstaigāja" pasaules slavenākos muzejus.  Un tad jau varēja ķerties pie savu sapņu muzeju attēlošanas. Tā tapa šī izstāde "Mans Muzejs". Apskatāma Sējas bibliotēkas telpās. Bibliotēkas adrese: “Jēņi”, Murjāņi, Sējas pagasts, Saulkrastu novads, LV-2142

Lasīt tālāk
Brīvlaika rosība!

Brīvlaika rosība!

2022. gada 14. marts

Sējas MMS audzēkņi brīvlaiku iesāka cītīgi pastrādājot un aktīvi atpūšoties. Vakar orķestrim bija ļoti vērtīgs mēģinājums, kurā bez steigas varējām izstrādāt skaņdarbus, bet māksliniekiem plenērs, kurā savos darbos varēja atainot Sējas kultūras nama dažādās detaļas, un kopīgi izveidot plānotā pārgājiena karti! Pēc labi padarīta darba mūsu čaklie rūķīši bija sarūpējuši pusdienas. Un tad gan, devāmies baudīt sauli un svaigu gaisu 8,5 km pārgājienā! Prieks pr lielo atsaucību no audzēkņu puses un super kolēģiem, ar kuriem var realizēt šādas dienas!

Lasīt tālāk
Konkursa “Lidice-2022” tēma šogad - “Muzejs”

Konkursa “Lidice-2022” tēma šogad - “Muzejs”

2022. gada 8. marts

Šogad 50. starptautiskā bērnu mākslas darbu konkursa – izstādes “Lidice-2022” tēma ir “Muzejs”. Arī mūsu mākslas nodaļas audzēkņi kādu mēnesi domāja, kāds būtu viņu sapņu muzejs vai viņu dzīves muzejs, kā arī meklēja interesantākos paņēmienus, kā to attēlot. Uz konkursa Latvijas kārtu šoreiz devās šādi darbi -  Elza Maira Tirzbanurte "Haizivs muzejs", Alise Elza Puriņa "Manas dzīves muzejs"  Mariss Vikse "Dzīvnieku muzejs" Renāte Blūma "Miega muzejs" Jēkabs Priedītis "Mašīnu muzejs" Marta Laurinoviča "Flamingo muzejs". Kāds būtu Tavs sapņu muzejs, Tavas dzīves muzejs?

Lasīt tālāk
Jums ir jauna nelasīta vēstule pastkastītē

Jums ir jauna nelasīta vēstule pastkastītē

2022. gada 3. janvāris

Laimīgu Jauno gadu! Bērni vēl bauda pēdējās brīvlaika dienas. Pieaugušie pēc svētkiem pirmo reizi šajā gadā atver pastkastīti. Tur ir vēstule. Ne gluži ar roku rakstīta. Ne gluži no Ziemassvētku vecīša. Bet ļoti īpaša. Gan vēstule, gan tās saturs, gan sūtītājs. Veram aploksni vaļā? 

Lasīt tālāk
Lepojamies!

Lepojamies!

2021. gada 20. decembris

Priecīga ziņa no Kandavas! Sirsnīgi sveicam Lauru Mamedovu ar iegūto pirmo vietu jauno vokālistu konkursā "Gaismas dziesma Kandavā 2021" klasiskās dziedāšanas žanrā solistu 13-16 vecumgrupā! Paldies Laurai un, jo īpaši skolotājai Inesei Eglītei par uzņēmību, neatlaidību jebkuros darba apstākļos un gaišo, priecīgo skatu, uz mērķi ejot! Mēs ar Jums lepojamies! Ieskandināsim Ziemassvētku noskaņu ar Lauras dziedāto "Pār mazo ciemu ielejā"!      

Lasīt tālāk
„Koki – laika liecinieki” - vides objekts skatāms ezerkrastā pie Pabažu kultūras nama

„Koki – laika liecinieki” - vides objekts skatāms ezerkrastā pie Pabažu kultūras nama

2021. gada 17. novembris

Publiskā atpūtas vietā ezerkrastā pie Pabažu kultūras nama no 11.novembra ir skatāms vides objekts „Koki – laika liecinieki”. Sējas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas audzēkņi un pedagogi radījuši svētku sajūtu. Darbi tapuši attālināto mācību laikā. Koki vēro apkārt notiekošo. Atceras to, kas bijis. Redz to, kā dzīvojam un augam šodien. Ja tie vēl varētu arī pastāstīt?   Dosimies vakara pastaigā ģimenes lokā, izstaigāsim ezermalu, vērosim kopā!  Lai tumšie vakari gaišāki!  Paldies par sadarbību un Pabažu kultūras namam, Saulkrastu kultūras centram. 

Lasīt tālāk

Vismaz daļēji atgriežamies pie klātienes mācībām.

2021. gada 14. novembris

Sākot ar 15. novembri klātienē atgriežas: individuālās stundas specialitātē mūzikas skolā; grupu stundas pa pamatskolas klašu grupām mākslas skolā. Solfedžo un mūzikas literatūras grupu stundas - attālināti, bez izmaiņām jau esošajā sarakstā. Obligātās klavieres - attālināti pēc jauna saraksta. Par konkrētām izmaiņām stundu laikos, ja tādas Jūs skar, ziņos skolotāji privāti.

Lasīt tālāk