X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Aktualitātes

Jums ir jauna nelasīta vēstule pastkastītē

Jums ir jauna nelasīta vēstule pastkastītē

2022. gada 3. janvāris

Laimīgu Jauno gadu! Bērni vēl bauda pēdējās brīvlaika dienas. Pieaugušie pēc svētkiem pirmo reizi šajā gadā atver pastkastīti. Tur ir vēstule. Ne gluži ar roku rakstīta. Ne gluži no Ziemassvētku vecīša. Bet ļoti īpaša. Gan vēstule, gan tās saturs, gan sūtītājs. Veram aploksni vaļā? 

Lasīt tālāk
Lepojamies!

Lepojamies!

2021. gada 20. decembris

Priecīga ziņa no Kandavas! Sirsnīgi sveicam Lauru Mamedovu ar iegūto pirmo vietu jauno vokālistu konkursā "Gaismas dziesma Kandavā 2021" klasiskās dziedāšanas žanrā solistu 13-16 vecumgrupā! Paldies Laurai un, jo īpaši skolotājai Inesei Eglītei par uzņēmību, neatlaidību jebkuros darba apstākļos un gaišo, priecīgo skatu, uz mērķi ejot! Mēs ar Jums lepojamies! Ieskandināsim Ziemassvētku noskaņu ar Lauras dziedāto "Pār mazo ciemu ielejā"!      

Lasīt tālāk
„Koki – laika liecinieki” - vides objekts skatāms ezerkrastā pie Pabažu kultūras nama

„Koki – laika liecinieki” - vides objekts skatāms ezerkrastā pie Pabažu kultūras nama

2021. gada 17. novembris

Publiskā atpūtas vietā ezerkrastā pie Pabažu kultūras nama no 11.novembra ir skatāms vides objekts „Koki – laika liecinieki”. Sējas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas audzēkņi un pedagogi radījuši svētku sajūtu. Darbi tapuši attālināto mācību laikā. Koki vēro apkārt notiekošo. Atceras to, kas bijis. Redz to, kā dzīvojam un augam šodien. Ja tie vēl varētu arī pastāstīt?   Dosimies vakara pastaigā ģimenes lokā, izstaigāsim ezermalu, vērosim kopā!  Lai tumšie vakari gaišāki!  Paldies par sadarbību un Pabažu kultūras namam, Saulkrastu kultūras centram. 

Lasīt tālāk

Vismaz daļēji atgriežamies pie klātienes mācībām.

2021. gada 14. novembris

Sākot ar 15. novembri klātienē atgriežas: individuālās stundas specialitātē mūzikas skolā; grupu stundas pa pamatskolas klašu grupām mākslas skolā. Solfedžo un mūzikas literatūras grupu stundas - attālināti, bez izmaiņām jau esošajā sarakstā. Obligātās klavieres - attālināti pēc jauna saraksta. Par konkrētām izmaiņām stundu laikos, ja tādas Jūs skar, ziņos skolotāji privāti.

Lasīt tālāk

Brīvlaiks līdz 29.oktobrim, attālinātas mācības - līdz 14.novembrim

2021. gada 22. oktobris

 20.oktobrī pieņemto MK rīkojuma grozījumi paredz, ka: līdz 2021. gada 29. oktobrim pagarinātas rudens brīvdienas vispārējās izglītības un profesionālās ievirzes programmu audzēkņiem; no 2021. gada 21. oktobra līdz 2021. gada 14. novembrim profesionālās ievirzes izglītības, programmu apguve jānodrošina attālināti.  Lai visiem laba veselība!  

Lasīt tālāk
Par skolas turpmāko darbības formu ziņosim 21.oktobrī

Par skolas turpmāko darbības formu ziņosim 21.oktobrī

2021. gada 19. oktobris

Latvijas valsts Krīzes vadības padome pirmdien, 18. oktobrī, lēma, ka ir nepieciešams noteikt daudz stingrākus drošības pasākumus, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatības aizvien pieaugošo ātrumu. Jaunie nosacījumi paredzēs, ka no ceturtdienas, 21. oktobra, uz četrām nedēļām jeb līdz 15. novembrim Latvijā stāsies spēkā īpaši stingri Covid-19 ierobežojumi jeb "stingrais lokdauns". Noteikumi vēl jāapstiprina Ministru kabineta ārkārtas sēdē, kas plānota trešdien, 20.oktobrī. Tiklīdz oficiāli tiks publicēti jaunie Ministru kabineta noteikumi par Covid-19 infekcijas ierobežojumiem, tā uzreiz tiks izdoti arī atbilstīgi Sējas Mūzikas un mākslas skolas macību procesu regulējoši normatīvie akti par...

Lasīt tālāk
Uzņemšana

Uzņemšana

2021. gada 31. augusts

Aicinām Sējas Mūzikas un mākslas skolā jaunus audzēkņus uz šādām specialitātēm: Vizuāli plastiskā māksla  Saksofons, klarnete Vijole, alts Kokle Klavierspēle Dziedāšana Aicinām aizpildīt iesniegumu, kas atrodams https://forms.gle/oLvqiHhktdLxF2y27  Pirmā skolas diena - 8. septembris plkst. 18.00, kad tiksimies klātienē un visu izrunāsim Mākslas nodaļas telpās Lojā, bijušās novada domes ēkas 3. stāvā. Uz tikšanos jau pavisam drīz!

Lasīt tālāk
Zinību diena 2021!

Zinību diena 2021!

2021. gada 31. augusts

SMMS mācību gada sākums- 8.septembrī plkst.18.00 Mākslas skolas telpās Tiekamies jau pavisam drīz!    

Lasīt tālāk
Lai top! 5.diena

Lai top! 5.diena

2021. gada 31. augusts

Vai maz spējam atcerēties, ka kādreiz mūsu nometne ilga tikai 3 dienas. Tobrīd šķita – vai tad ar to nav gana? Pavisam drīz sapratām, ka tomēr nav, bet 4 dienas gan noteikti būs pietiekami! Uz mirkli tā arī bija, bet mirklis ir īss un to apturēt nav iespējams – protams, visiem skaidrs, ka nometnei vajag vismaz 5 dienas. Tagad gan beidzot būs gana un nometnes fināla “Fjodoraplī” vairs neizskanēs nopūtas par to, ka nometne bijusi par īsu, mājās vēl negribas un vispār, esam gatavi pārvākties uz dzīvi mīļajās Sējas pamatskolas telpās un kaut visu mācību gadu pavadīt nometnes režīmā! Naiva cerība. Lai gan mūsu mīļais sarkanais, tik daudz pārcietušais un piedzīvojušais Fjodors pēc garajiem...

Lasīt tālāk
Lai top! 4.diena

Lai top! 4.diena

2021. gada 19. augusts

Ceturtās dienas rītu iesākām ar orķestra un mākslas nodarbību tūlīt pēc brokastīm. Lai gan ir atklājies, ka lielākā daļa no mums nebūt nav rīta cilvēki, tomēr darbi padevās viegli un nodarbība paskrēja nemanot. Lietainie un vējainie laika apstākļi aizbiedēja mūsu tradicionālo supu braucienu Pabažu ezerā. Labi, ka ir pagājušajā vasarā iedibināta jaunā tradīcija – pārgājiens. Sacīts, darīts – devāmies izvēdināt galvas nelielā izbraucienā/pārgājienā uz Siguldas Velnalu. Nometnes tēma “sarunas” jau pavisam izgājušas no sarunu klubiņa nodarbību rāmjiem – lielākās un mazākās grupās dažādas dziļas sarunas pašas no sevis risinājās brauciena laikā, nelielo pārgājienu uz Velnalu...

Lasīt tālāk