X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Aktualitātes

VII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu konkurss

VII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu konkurss

2017. gada 17. maijs

Šī gada 16.maijā Ozolniekos, Ozolnieku Mūzikas un mākslas skolā notika VII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu konkurss, kur 1.grupā, vecumā no 9-11 gadiem pavisam piedalījās 28 audzēkņi. Šajā grupā startēja arī Sējas Mūzikas un mākslas skolas 2.klases saksofona audzēknis Intars Kuncītis. Šī bija gan viņa, gan skolotājas debija konkursā - pirmā reize. Paldies skolotājām Renātei...

Lasīt tālāk
Mēs pianistu festivālā

Mēs pianistu festivālā "Debija 2017"

2017. gada 30. marts

Šī gada 24. martā Rīgā, Juglas mūzikas skolā notika III jauno pianistu festivāls “DEBIJA 2017”, kurā piedalījās 55 klavierspēles audzēkņi no Latvijas mūzikas skolām. Mūsu skolu festivālā pārstāvēja 2. klases audzēkne Annija Saveļjeva. Audzēknei bija iespēja spēlēt uz laba instrumenta, klausīties citus priekšnesumus - lieliska pieredze turpmākajam ceļam! Paldies Annijai par centību, skolotājai Dacei Gžibovskai par ieguldīto darbu!

Lasīt tālāk
Brīvlaiks SMMS

Brīvlaiks SMMS

2017. gada 16. marts

Jūs domājāt ka brīvlaikā Mūzikas skolā ir klusums? Nebūt nē! Mēs  - Sējas Mūzikas un mākslas skolas instrumentālais ansamblis un Sējas pamatskolas dejotāji cītīgi gatavojāmies mūsu koncertceļojumam uz Itāliju, kurš norisināsies jau maijā! Ta kā darba daudz, tad brīvlaiks bija tieši kā priekš mums! Prieks ka iecere - kopā uzstāties dejotājiem un insturmentālajam ansamblim, nav neiespējama. To parādīja šis mūsu pirmais kopmēģinājums, kurš izdevās lieliski un mēs izdarījām daudz. Turpināsim cītīgi gatavoties!

Lasīt tālāk
Atbalstīsim savējos!

Atbalstīsim savējos!

2017. gada 1. marts

Sējas novada skolēniem šis gads īpašs ar kādu pasākumu, ko ļoti gaidām gan Sējas pamatskolā, gan Sējas Mūzikas un mākslas skolā. Un tā ir skolēnu piedalīšanās tradicionālās mūzikas – dejas festivālā Itālijā. Ir ieplānots ceļojums nedēļas garumā, par galamērķi izvirzot dalību festivālā Itālijas pilsētā Rimini, kur uzstāsimies ar dejām, dziesmām un tradicionālo mūziku, ko apgūstam skolas programmu ietvaros. Pa ceļam plānojam apskatīt skaistās pilsētas – Varšavu, Venēciju un atpakaļceļa pat sniegt koncertu Vīnē, Latvijas vēstniecībā. Šādi notikumi ir neaizmirstami un bagātinoši bērniem visam mūžam. Tāpēc aicinām līdzcilvēkus atbalstīt gan ar savām labajām domām, gan...

Lasīt tālāk
Vijoles spēles audzēkņu konkurss Inčukalnā

Vijoles spēles audzēkņu konkurss Inčukalnā

2017. gada 15. marts

Kamēr skolēnu brīvlaiks- mūsu skolā čakls darbiņš, jo 3 skolas vijoles spēles audzēknes piedalās III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu vijoļspēles audzēkņu konkursā. Un nu jau atklājam arī, kuras - 3.klases audzēknes Alise Miķelsone un Alise Kidika un 4.klases audzēkne Elizabete Kārkliņa. Trešdiena, 15.marts kaimiņu Mūzikas un mākslas skolā Inčukalnā bija stīgu skaņu pārpilna – līdzās Bauskas, Baldones, Staiceles, Madlienas, Vecumnieku, Varakļānu, Salaspils un citu mūzikas skolu jauno vijolnieku priekšnesumiem, cienīgā konkurencē sevi parādīja arī mūsu skolas labākie! Un Alise Kidika ieguva atzinību savā grupā! Paldies par cītīgo darbu meitenēm, atbalstu vecākiem un nerimtīgo, pašaizliedzīgo darbu...

Lasīt tālāk
Ciemojamies Krimuldas MMS

Ciemojamies Krimuldas MMS

2017. gada 10. marts

Sējas Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas audzēkņi viesojās Krimuldas Mūzikas un mākslas skolā, kur jaunie mūziķi vienojās kopējā koncertā "Pavasari gaidot". Pēc koncerta bija ļoti liels prieks par mūsu skolas audzēkņiem, jo ikviens, kurš uzstājās, parādīja labāko ko spēj. Un parādīja to ļoti labi. Prieks, ka mūsu audzēkņi ir apguvuši skatuves kultūras pamatus - apģērbs, apavi, uziešana, noiešana, paklanīšanās kopā ar koncertmeistaru, ja gadās kāda kļūme, iet tālāk...  - šķiet tādi sīkumi, tomēr tā ir liela priekšnesuma daļa, kas klausītājam, kurš reizē ir arī skatītājs, paliek atmiņā, un audzēkņi tās lietas neiemācās paši no sevis, bet tā ir skatuves...

Lasīt tālāk
Gatavojamies konkursam!

Gatavojamies konkursam!

2017. gada 1. marts

Sējas MMS vijoļspēles neodaļa šogad ir neticami kupla. Savus spēkus III Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu vijoļspēles audzēkņu konkursā pārstāvēs 3 audzēknes - kuras? Tas pagaidām lai paliek noslēpums, bet turam īkšķus! 

Lasīt tālāk
Mēs draudzējamies!

Mēs draudzējamies!

2017. gada 27. februāris

Jau vairāku gadu garunā Sējas Mūzikas un mākslas skolai un Krimuldas mūzikas un mākslas skolai ir izveidojusies sadraudzība un notiek kopēji koncerti pārmaiņus katrā skolā. Šogad koncerts notiks Krimuldā - mūzikas skolas zālē, jau 10. martā plkst. 15:30!  Mēs gatavojamies šim koncertam un ar lielu prieku brauksim ciemos! Visi interesenti laipni gaidīti klausītāju rindās!

Lasīt tālāk
Priecājamies!

Priecājamies!

2017. gada 20. februāris

Prieks un lepnums par mūsu skolas 2. klavierspēles klases audzēkni Anniju Saveļjevu, kura godam pārstāvēja mūsu skolu Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle - Klavierspēle audzēkņu valsts konkursa II kārta, 15. februārī, Cēsīs! Liels paldies skolotājai Dacei Gžibovskai, kura sagatavoja Anniju konkursa 2. kārtai!

Lasīt tālāk
Pianistu-pūtēju koncerts

Pianistu-pūtēju koncerts

2017. gada 12. janvāris

Pēc lielā svētku skrējiena, kad skolās atkal atsācies ierastais mācību process, 12.janvāra pēcpusdienā Sējas Mūzikas un mākslas skola savus klausītājus iepriecināja ar klavieru un pūšaminstrumentu nodaļu audzēkņu koncertu. Šogad mūzikas skolu dzīvē īpašs uzsvars uz topošajiem pianistiem, jo šai laikā notiek Valsts konkursa klavierspēlē pirmās kārtas. Arī no mūsu skolas esam izvirzījuši audzēkni dalībai konkursa nākamajā kārtā, kas notiks Cēsīs. Bet nereti jau visgrūtāk uzstāties tieši “savējiem”!!! Skolotāju Daces Gžibovskas, Renātes Vilnītes un Elīzas Kristas Kurvītes vadībā audzēkņi savu uzdevumu veica godam!

Lasīt tālāk