X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Aktualitātes

100 grāmatzīmes Latvijai

100 grāmatzīmes Latvijai

2017. gada 6. decembris

Mākslas nodaļas vecākie kursi startē Latvijas mākslas skolu audzēkņu grafikas konkursā "100 grāmatzīmes Latvijai". Audzēkņi skolotāja Jāņa Robetra Jansona vadībā veidoja katrs savu grāmatzīmi - Ex Libris. Aizrāvušies ar procesu bija visi. Skolas konkursa ietvaros tika izvēlēti  Gerdas Kikustes, Jāņa Ričarda Fernata, Anastasijas Blekus un Laura Žilinska darbi. Turam īkšķus!!

Lasīt tālāk
Aktualitātes mākslas nodaļā

Aktualitātes mākslas nodaļā

2017. gada 7. decembris

Sējas MMS mākslas nodaļā šobrīd gatavojamies semestra noslēgumam. Tiek veidoti darbi arī dažādiem konkursiem. Pašlaik iejūtamies arhitektu un inženieru lomās. Būvējam tiltus! Tie pēc tam tiek iemūžināti zīmējumos un gleznās. Mākslas valoda mūs aizvedusi pie baroka stila. Top greznas "parūkas" un Rundāles pils interjeri un fasādes. Klausāmies arī baroka mūziku un iestudējam "galma dejas". To visu varēsiet redzēt un novērtēt semestra noslēguma pasākumā.

Lasīt tālāk

"Veltījums Rīgai"

2017. gada 20. oktobris

Latvijas mākslas skolu audzēkņu radošo darbu izstāde par jūgendstila arhitektūras mantojumu Rīgā. Otrdien, 24.oktobrī plkst. 15.00 Izstādes “Veltījums Rīgai” atklāšana Rīgas domes vestibilā Rātslaukumā 1 Izstāde apskatāma līdz 24. novembrim   Sējas Mūzikas un mākslas skolu izstādē pārstāv: Agnija Ābelīte - 3.vieta (dalīta) Elizabete Kārkliņa - Žūrijas atzinība Alise Elza Puriņa Gerda Trenko Karlīna Loreta Tirzbanurte Katrīna Anna Kalniņa Lasīt tālāk

Skolotāja Jāņa Roberta Jansona izstāde

Skolotāja Jāņa Roberta Jansona izstāde

2017. gada 12. oktobris

14. oktobrī  plkst.13.00 Talsu tautas namā tiks atklāta mūsu skolas skolotāja Jāņa Roberta Jansona gleznu izstāde "Tas ir nopietni". Izstāde būs apskat'ma līdz pat 15. novembrim. Visi laipni gaidīti!

Lasīt tālāk
Mēs sākam šodien!

Mēs sākam šodien!

2017. gada 7. septembris

Šodien sākas mūsu jaunais mācību gads! Ceram, ka tas būs piedzīvojumiem bagāts un aizraujošs! Un protams - jaunu zināšanu pilns!  Bet pirms sākam krāt jaunus mirkļus no šī gada, ielūkojamies pagājušā mācību gada notikumos! 

Lasīt tālāk
Zinību diena

Zinību diena

2017. gada 20. augusts

Visi Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi būs gaidīti Zinību dienā, 7. septembrī, plkst. 17:00 uz jaunā mācību gada sākumu! 

Lasīt tālāk
Jauno audzēkņu uzņemšana

Jauno audzēkņu uzņemšana

2017. gada 20. augusts

Sējas Mūzikas un mākslas skola savus jaunos audzēkņus uz uzņemšanu gaidīs 30. augustā plkst 17:00 - 19:00 Ja tevi interesē MŪZIKA vai MĀKSLA - nāc un pievienojies mums!

Lasīt tālāk
Nometnes 4. diena - kopsavilkums

Nometnes 4. diena - kopsavilkums

2017. gada 19. augusts

  Šī diena – saules, smaidu, prieka, neliela satraukuma pilna. Visas dienas gaitā tuvojamies nometnes noslēguma pasākumam. Viskošāk par visu runā bildes, bet atskatoties uz nometni kopumā- viss izdevās! Tuvojoties jaunajam mācību gadam, ar interesi, prieku un nelielu satraukumu sagaidījām mūsu skolas tradicionālo vasaras nometni  “Lai top!”.  Un šogad dubulti svētki – ne tikai atkalredzēšanās, radošuma un dažādo aktivitāšu prieks, bet vasaras nometnēm šogad jau 10 gadi!!! Kā ikkatru gadu, nometnei tiek dota sava tēma, kas apvieno gan vizuālo, gan muzikālo mākslu, jo esam mūzikas un mākslas skola. Šogad tēmā latviešu animācijas filmas. Savas...

Lasīt tālāk
Nometnes 3.diena!

Nometnes 3.diena!

2017. gada 18. augusts

Mūsu kopīgā trešā diena – atskatoties kopumā- esam mazliet pagurumiņā, bet arvien vēl gatavi mesties iekšā izaicinājumā būt ciešā kontaktā viens ar otru, pārvarēt sevi un turpināt draudzēties, lai gan brīžam tik viegli tas nemaz nav! Dienas gaitā neiztrūkstošās individuālās un grupas nodarbības – tajās turpinājām jau iesāktos darbus. Rīta pusē klausījāmies vieslektores- mākslinieces Zanes Zlemešas lekciju un paši radījām nelielu filmiņu – un cik tas ir sarežģīti! Cik daudz attēlu jāuzzīmē, lai izdotos kaut nelielākā kustība!!! Sporta aktivitātes šodien tika īpaši aizvadītas – mazliet “savādāk”... Tātad – bijām Valmieras...

Lasīt tālāk
Nometnes 2. diena!

Nometnes 2. diena!

2017. gada 17. augusts

 Nometnes otrā diena noritējusi pēc paredzētā plāna – grupu nodarbības savā gaitā, arvien uzlabojot skanējumu un animācijas filmas atpazīstamību; individuālajās un ansambļu nodarbībās nupat jau skaistāk ieskanas multeņu fragmenti; neierasti jautri un 'savādāk' tika aizvadītas sporta aktivitātēs rīta rosmē un dienas vidū. Bet kopumā šī diena mums izvērtās par īstenām dzimšanas dienas svinībām – svinam nometnes 10. gadadienu! Tam par godu atsevišķā grupas nodarbībā tika gatavotas kūkas- katrā grupā sava, ko vēlāk baudījām ar lielu interesi un garšīgu prieku. Savukārt garīgu, emocionālu, arī intelektuālo svētku baudījumu guvām koncertā mūzikas skolā. Uz turieni gājām kājām &ndash...

Lasīt tālāk