X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Aktualitātes

Skolas 20 gadu jubileja ir nosvinēta!

Skolas 20 gadu jubileja ir nosvinēta!

2015. gada 7. decembris

Sējas Mūzikas un mākslas skolā šis mācību pusgads aizvadīts skolas jubilejas zīmē. Līdzās sen dibinātājām, ievērojamām kultūrizglītības iestādēm  – Valmieras Mūzikas skolai, kura šogad atzīmēja 95.dzimšanas dienu, Limbažu Mūzikas skolai, kura nule kā svinēja 70 gadu jubileju vai Ogres Mūzikas skolai, kurai šogad apritējuši 55 gadi, 90-tajos gados tapa daudzas jaunas mūzikas un mākslas skolas. Arī mēs tai skaitā! Un 4.decembrī atzīmējām savu 20 gadu jubileju. Kopš pirmās dibināšanas dienas 1995.gada nogalē, skola atradusies PII “Bitīte” ēkā. Sākotnēji mūzikas klases atradās dažādās bērnudārza telpās, šobrīd tās atdalītas un...

Lasīt tālāk
Apmeklējām kamermūzikas koncertu!

Apmeklējām kamermūzikas koncertu!

2015. gada 26. novembris

Sējas Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas 3. līdz 8. klases audzēkņi apmeklēja Kamermūzikas koncertu Latviešu Biedrības nama Līgo zālē, kurā muzicēja arī mūsu skolas 2 skolotājas. Koncertā bija iespēja dzirdēt kameransambļu izpildījumā dažādu laikmetu komponistu skaņdarbus.

Lasīt tālāk
Gatavojamies dzimšanas dienai!

Gatavojamies dzimšanas dienai!

2015. gada 27. novembris

Sējas Mūzikas un mākslas skola šī gada 4.decembrī atzīmēs savu 20 gadu jubileju! Jubilejas pasākums notiks Lojas k/n plkst.19.00, piektdien, 4.decembrī. Kopš pirmās dibināšanas dienas 1995.gada nogalē, skola atradusies PII “Bitīte” ēkā. Sākotnēji mūzikas klases atradās dažādās bērnudārza telpās, šobrīd tās atdalītas un darbojas neatkarīgi no PII, bet mākslas skolas telpas pārceltas uz Sējas novada domes ēkas 3.stāvu. Skola realizē gan profesionālās ievirzes programmas, pēc kuru apgūšanas audzēkņi saņem apliecību par skolas beigšanu, gan arī interešu izglītības programmas pirmsskolas vecuma bērniem mūzikas un mākslas jomā, gan individuālas...

Lasīt tālāk
Rudens cēliena darbu izstāde

Rudens cēliena darbu izstāde

2015. gada 19. novembris

Fantāzijas zīmējumi, svētku salūts, aitiņas tepat Sējas novadā, rudens krājumi Omes pieliekamajā – tas viss un vēl daudz kas apskatāms mūsu rudens darbos. Sējas mūzikas un mākslas skolas  MĀKSLAS NODAĻAS AUDZĒKŅU RUDENS CĒLIENA DARBU IZSTĀDE   Mazā atklāšana 23. novembrī plkst. 18.00 SĒJAS NOVADA DOMES 1. stāva vestibilā. Izstāde apskatāma katru dienu Domes darba laikā. Visi laipni aicināti!

Lasīt tālāk

"Lepojos, ka esmu Latvijā"

2015. gada 13. novembris

13.novembrī Lojas kurltūras namā notika ikgadājais Sējas novada izglītības iestāžu Valsts svētku koncerts "Lepojos, ka esmu Latvijā!". Mūsu skola tika pārstāvēta ar trīs priekšnesumiem - klarnetes solo, vijoles solo un kokļu un vijoļu ansamblis. Koncerts bija patiesi jauks, jo visi bija gatavojušies šiem svētkiem! Tika dziedātas un spēlētas dziesmas, runātas tautasdziesmas par Latviju! Visi kopā vēlējām daudz laimes un spēka savai tēvu zemei.  Lai jauka šī svētku nedēļa! (video no koncerta atrodams galerijā)

Lasīt tālāk

"Lāčplēša diena"

2015. gada 11. novembris

Sējas Mūzikas un mākslas skolas Mūzikas nodaļā arī tika atzīmēta "Lāčplēša diena", mūzikas literatūras stundu ietvaros skatoties rokoperu "Lāčplēsis".  Lai visiem ir skaista šī svētku nedēļa, gaidot Latvijas dzimšanas dienu!

Lasīt tālāk
Ideja ir atrasta!

Ideja ir atrasta!

2015. gada 12. oktobris

"Skolas karoga konkurss" ir noslēdzies un ideja ir atrasta! Prieks bija redzēt, ka skolēni ir aktīvi iesaistījušies mūsu pašu konkusā un izveidojuši patiesi interesantus darbus, kā idejas skolas karogam. Izvēlēties labāko bija grūti, diskusijas bija daudz un viedokļi arī, taču beigu beigās ar balsojuma palīdzību nonācām līdz uzvarētājai - Annai Žilinskai! Paldies jāsaka arī māksliniecei Kristiānai Dimiterei, kura palīdzēja izvēlēties labāko ideju un dalījās ar savu viedokli par darbiņiem!

Lasīt tālāk

Skolas karoga konkurss

2015. gada 27. septembris

Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem ir izsludināts konkurss par skolas karoga dizaina izveidošanu. Sīkāka informāciju skatīt konkursa nolikumā - Skolas karoga konkurss 2015.doc

Lasīt tālāk
Uzņemšana

Uzņemšana

2015. gada 26. septembris

Tā kā skolas gads ir tikai tikko uzsākts, joprojām uzņemam skolā jaunus audzēkņus mākslas nodaļā, klavierspēlē, vijoļspēlē, saksofona, klarnetes un kokles spēlē. Pirmsskolas vecuma bērnus no 5 gadiem gaidām uz mākslas un mūzikas nodarbībām reizi nedēļā. Sīkāk interesēties pie direktores Ievas Lapšānes (tel.27891858) vai dir.vietn.mācību jautājumos Annas Zvejnieces (tel.28639675) vai rakstot e-pastā:maksla@seja.lv Nāc un pievienojies! Kopā atklāsim jaunu un interesantu pasauli!

Lasīt tālāk

"Eņģelis"

2015. gada 25. septembris

”Katram savs. Katram savs vienīgs sargeņģelis. Katram. Savs. Eņģelis. Tas, kurš uzklausa mūsu lūgšanas. Tas ,kurš kāpj pa debesu kāpnēm. Tas, kurš mūsu lūgšanas Dievam aiznes. Tas pats, kas mums Dieva atbildi atnes. Pasaulē daudz ir valodu. Un katrs mēs savā valodā eņģeli uzrunājam. Vai tas maina eņģeļa būtību? Nē. Katram savs eņģelis.”                                                                    ...

Lasīt tālāk