Jauns rīts, jauns smaids, kādam cīņa starp "nevaru" un "negribu", bet otra uzmundinājums, iedrošinājums liek saņemties un doties tik uz priekšu.
Rīts iesācies ar gardo omleti, no kuras mēli var norīt. Tālāk dodamies muzicēt savās grupiņās. Ģitāras savā klasē, kokles savā, stīgas savā, pūtēji savā, vokālisti savā, mākslinieki savā. Katram ir uzdevums turpināt veidot muzikālu sveicienu mūzikas skolas jubilejai, ko čakli katra grupa arī darām. Kopmākslā sarkanā komanda pagatavojusi fotosienu. Tik lielu, ka vēl nav skaidrs, kā uz skoliņu to nogādāt, bet tiks izdarīts!
Zaļā komanda cītīgi montē skolas sveicienu video un nepadosies nepakam. Kas par cīņas garu! Savukārt violetā komanda uzcepusi mega torti. Iepējams, pasūtītājs tik pusi sūtījis, bet tā ir varena ar glazūru, ķiršiem, šokolādes notīm, kartona un karstās līmes aromātu, 30 karsti kūpošām svecītēm. Neticami! Cita komanda liek iemirdzēties spožām zvaigznēm, cita veido visskaistākos ielūgumus, bet vēl citi zāles dekorācijas. Varam sākt svinēt kaut rīt mūsu skolas jubileju.
Pēc pusdienām orķestra mēģinājums. Jautri tur gājis, bet, ak, par muzikālo noformējumu svētkos nebūs ko uztraukties. Tad jau klāt laiks kopdejai, kurā, cerot traki neizgāzties, pievienojās arī skolotāji. Skola pēkšņi ierībējās, melnie mākoņi ar varenu joni pārplīsa un lietus gāzās aumaļām. Episki, bet diez gan baisi arī dzen. Un tad jau laiks kopdziesmai, kurā kopā vēlamies ticēt brīnumiem un kopā pūst tās svētku svecītes. Tad nometnes noslēdzošās vakariņas ar kartupeļu sacepumu un, joprojām nemainīgs fakts - Agrita ar komandu ir vienkārši nepārspējami. Ko gan mēs rītvakar darīsim?! Ak, gaidīsim tik atkal septembri vai nākamo nometni, līdz atgriezīsimies šajā restorānā. Vakars kā jau tipiski "prognozējamā" vasarā nāk ar sauli un dodamies peldēt dīķī. Ak, cik labi šo karsto dienu veldzēt!
Un pēc tam katram savas iespējas. Cits spēlē volejbolu, cits kartupeļus, cits mīļi runājas, bet daudzi pavadījām vakaru pie leģendārās 1965. gada filmas "Fantomass trako". Ak, kurš saprata, kurš nē, bet katrs kaut reizi iesmējās un centās izkaitīt, cik vienādie profesori filmas laikā pārvietojas pa Romu.
Vakara aplī raksturīgākās atbildes uz sekojošiem vakara apļa jautājumiem:
Kas man nepatika?
Ka koda odi vai ka puiši muļķojās un kaitināja.
Kas man patika?
Man patika viss.
Ko es vēlos sagaidīt no rītdienas?
Lai mums izdodas viss koncertā.
Ir pēdējais nometnes vakars noslēdzies un rīts jau, domājams, nāks ar jaunām vēsmām, jaunām gaidām, reālām iespējām satikt savējos, bet reizē arī skumt, jo jāšķiras no saviem draugiem, bet neba jau uz ilgu laiku. Uh, saturies, nometnes pēdējā diena, mēs jau nākam!