X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

"Lai top!" 4.diena 2022. gada 12. augusts

Pēdējais vakars. Pēdējā pilnā diena. Ļoti daudz darba orķestrī, gan kopā, gan grupā. Galvenais secinājums, ka jāsaprot, ko nesaprot, jo tad tikai tad var saprast, ko vēl var censties saprast, bet ko vairs nevarēs paspēt saprast. Mākslā finiša taisne, daži jau saka “hop” un jūtās pārlēkuši, citiem mazā krīze, jo gribas vēl tā un šitā, bet nav vairs laika tik rūpīgi izdarīt gan tā, gan šitā un jāizvēlas starp tā vai šitā. Tā ka saprotiet paši – viss ir ļoti vienkarši!
Skolotājas šodien ļoti bargas. Liek dziedāt arī tiem, kas parasti atsakās. Spiež rokās instrumentus, kas vēl nekad nav spēlēti. Saka, ka jāiet līdz galam un nedrīkst padoties. Bērni noguruši. Bet viņiem daba devusi rezerves baterijas, kas vienmēr pilnas. Punčus, kuros vienmēr pietiks vieta kādam gardumam un bāka, kur pēc smagas darba dienas un pārgājiena uz Loju, vēl pietiek degvielas padzenāt bumbu. Gulēt arī negribas iet. Vienīgi mazo meiteņu istabiņa vakaros nepretojas miega kārdinājumam. Ja piešķirtu titulus, tad mazo meiteņu istabiņa viennozīmīgu būtu pelnījusi “Aizmieg bez midzināšanas, ātri un nesāpīgi!” Tas skolotājiem patīk ļoti. Abām puišu istabiņām būtu sīva cīņa par titulu “Izpalīdzīgākie draugi”.
Pārgājiena galamērķis Lojā bija Artūra Kutepova ģitārspēles lekcijkoncerts un viņa sievas Kristīnes Kutepovas mākslas performance. Nu jau vairākus gadus pēc kārtas sakritis, ka pārgājiena koncertā uzstājas arī kāds no jaunās sezonas jaunajiem skolotājiem. Kā domājiet, varbūt arī šoreiz tā bija?