X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Lai top! 4. diena 2023. gada 17. augusts

Lai top! 4. diena

Ceturtā nometnes diena. Daudziem skumji to saprotot, jo liekas, kad beidzot izdevies ieskrieties un baudīt visu, ko nometne sniedz, tad drīz šim būs jāliek punkts. Izdarīts šodien tika daudz.

No rīta kustību terapija Alvīnes Mileres vadībā sniedza ieskatu sava ķermeņa un emociju pasaulē. Spoguļa kustību attēlojums, emocijas attēlošana grupās caur kustību un skaņu bija terapijas vadmotīvi. Nav viegli savu ķermeni iepazīt, bet jauniešiem šī bija lieliska iespēja kaut nedaudz, bet pārkāpt savām barjerām, aizspriedumiem, komforta zonu.

 

Mūzikas nodaļā orķestranti kļūst uzmanīgāki, prasmīgāki, azartiskāki, neskatoties uz nogurumu. Mēģinājumu procesā "Pasaciņa" tika apgūta un slīpēta, no sākuma līdz beigām un otrādi.

 

Mākslas nodaļai ceturtā nometnes diena pagāja pārskatot un izvērtējot padarīto un ieraugot, ka zīmēto un gleznoto darbu izrādās ir TIK DAUDZ! Visi kopīgi jau sagatavojām ekspozīciju noslēguma pasākumam, lai visi atnākušie var priecāties par mūsu paveikto. Kā arī, domājot par rītdienas koncerta skaņdarbiem, visiem sadarbojoties tika radīti daži efekti. Ja atnāksiet, redzēsiet..

 

Šodien uz kopdejas mācīšanos beidzot bija ieradušies arī skolotāji – būs jautri! Un kopdziesma mums visiem kopā skan skaisti!

 

Pēc lieliskajām vakariņām sekoja tradicionālais pārgājiens no Sējas pamatskolas līdz Lojai, kur mūs kā ierasts, gaida kāds koncerts. Šoreiz, pēc ceļa gardu muti apēstiem saldējumiem mūs gaidīja SMMS lielo meiteņu ansamblis un jaunie skolotāji (kuriem šī bija pirmā nometne) ar sagatavotajiem muzikālajiem priekšnesumiem. Bija vareni, bija iespaidīgi!

 

Vai esi dzirdējis a cappella grupu "Latvian voices"? Mums varētu būt pašiem savas "Sējas voices" ar Alisi, Elizabeti, Līnu, Lauru un Anci sastāvā. Šīs dienas koncerts bija pierādījums tam, ka mums apkārt ir tik daudz talantu. Mūsu meiteņu ansamblis skanēja aizrautīgi, tam mākslas nodaļas audzēknes - Grineta Kikuste, Anete Līva Lapsiņa, Elza Maira Tirzbanurte, Patrīcija Saldeniece unElīna Babicka skolotājas Asnates iedvesmotas, bija uzšuvušas oriğinālus svārkus katrai dziedātājai un izveidojušas neatkārtojamus kroņus, kas brīnišķīgi papildināja lielisko muzikālo sniegumu. Koncerta māksliniecisko noformējumu papildināja košais, bet rāmi mainīgais saulriets aiz mākslas nodaļas lielajiem logiem un rietošās saules gaisma.

Arī jaunie skolotāji pārsteidza ar savu entuziasmu un skatuves šarmu!

 

Atliek tik tikt atpakaļ uz “mājām” un visus saskatīt!