X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

„Koklē vēju vanadziņš” 2020. gada 28. februāris

„Koklē vēju vanadziņš” 28. februāris Vidzemes koklētājiem bija īpaši gaidīts brīdis. Šai dienā visas Austrumlatvijas mūzikas skolu koklētāji pieskandināja Saulkrastu kultūras namu „Zvejniekciems”. Tur daudzstīgu instrumentu festivāla „Koklē vēju vanadziņš” ietvaros notika XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku kokļu koncerta koprepertuāra mēģinājums, kas noslēdzās ar skanīgu koncertu. Koncertā un mēģinājumā piedalījās B un C grupas ansambļi – jaunākās un vidējās vecuma grupas, kopumā 23 kolektīvi no 16 pilsētām, apmēram 120 dalībnieki. No mūsu skolas piedalījās Agnija un Marī, kuras pārstāv C grupu. Ar koklētājām strādāja Dziesmusvētku virsvadītājas, kuras diriģēs Dziesmusvētku koncertā 9. jūlijā VEF kultūras pilī. Ceļā uz Dziesmusvētkiem nopietnākie pārbaudījumi- marta beigās un aprīļa sākumā, kad notiks reģionālās skates, kad tiks izvērtēt iespēja tikt vai netikt piedalīties pašos svētkos. Pēc rezultātu noskaidrošanas, svētku koncerta īstenāku vīziju varēsim baudīt 24.maijā, kad notiks Kokļu koncerta modelēšanas koncerts Rīgā. Vēlam veiksmi mūsu skolas koklētājām un viņu skolotājai Ievai Lapšānei.

No albuma

  • Koklē vēju vanadziņš -
  • Koklē vēju vanadziņš -
  • Koklē vēju vanadziņš -
  • Koklē vēju vanadziņš -
  • Koklē vēju vanadziņš -
  • Koklē vēju vanadziņš -
  • Koklē vēju vanadziņš -
  • Koklē vēju vanadziņš -