X
Pirmsskola Pirmsskolas nodaļa Pirmsskolas nodaļa

Aktualitātes

Svētki ziemai, svētki mums!

Svētki ziemai, svētki mums!

2022. gada 5. decembris

Straujiem soļiem tuvojas mācību gada noslēgums ar ieskaitēm un mācību koncertiem. Un arī mūsu tradicionālo adventes koncertu dienu – īpašo “koncerttūri”, kurā KATRAM ir iespēja kāpt uz skatuves!

Lasīt tālāk
Mākslas nodaļas izstāde

Mākslas nodaļas izstāde "Purvīša piekūns"

2022. gada 15. novembris

Laipni lūgti apskatīt Sējas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas izstādi "Purvīša piekūns". Izstāde apskatāma Sējas pagasta pārvaldes vestibilā pirmajā stāvā darba laikā.

Lasīt tālāk
Dziesmu vakars klusinātā gaismā

Dziesmu vakars klusinātā gaismā

2022. gada 15. novembris

Turpinām savu "mājdziedāšanas" tradīciju šajās īpašajās novembra svētku noskaņās un jau rīt tiekamies dziesmu vakarā klusinātā gaismā!

Lasīt tālāk
Skolotāju metodiskās dienas brauciens uz Kauņu.

Skolotāju metodiskās dienas brauciens uz Kauņu.

2022. gada 6. oktobris

Tradīcijas ne tikai jākopj un jāuztur, bet arī jāattīsta un jāliek tām augt arvien plašākām. Tādēl metodiskās dienas izbraukums šajā gadā ārpus Latvijas robežām. 6.oktobrī devāmies uz Kauņu pie jaunajiem draugiem Kauņas M.Petrauska skatuves mākslu skolā (Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla). Devāmies ekskursijā pa skolas ēku - valsts nozīmes kultūras/arhitektūras pieminekli, kurš gan ir piedzīvojis arī labākus laikus, bet šobrīd dzīvo cerībās uz pavisam drīzu un pamatīgu restaurāciju. Pēc tam iepazināmies viens ar otru. Lai arī skolēnu skaita ziņā esam pilnīgi divu dažādu kategoriju skolas, tomēr no kolēģu stāstītā abpusēji guvām iedvesmu un jaunas idejas, ko īstenot arī savā skolā....

Lasīt tālāk
Orķestru koncerts

Orķestru koncerts "Vasaras atspulgi"

2022. gada 14. oktobris

Mācību gada aizraujošajā virpulī ierautajiem laiks skrien ātri. Un lai arī patiesībā ir tikai oktobra vidus un pagājis tikai pusotrs mēnesis kopš Orķestru asociācijas festivāla, vasara jau šķiet tik tāla, sena un neaizsniedzama. Tādēļ 14.oktobrī, Sējas kultūras namā satikās 122 jaunie mūziķi, kuri kopā vienojās vienā varenā skanējumā. Aiz loga bija skaists rudens vakaras, kad Sējas kultūras nama zāli pieskandināja 4 orķestri. Vispirms mēs paši – Sējas Mūzikas un mākslas skolas orķestris un tad uz skatuves kāpa mūsu draugi – Valmieras Mūzikas skolas stīgu orķestris, Ādažu Mākslas un mūzikas skolas orķestris un Krimuldas un Limbažu jauniešu simfoniskais orķestris, katrs ar savu...

Lasīt tālāk
Vitas Beinertes lekcija

Vitas Beinertes lekcija "Emocionālā inteliģence"

2022. gada 29. septembris

 29.septembrī mūsu skolā viesojās mākslas terapeite Vita Beinerte ar lekciju “Emocionālā inteliģence”. Lekciju bija iespēja apmeklēt un aktīvi līdzdarboties visiem skolas audzēkņiem sākot ar 4.klasi.

Lasīt tālāk

"Lidojums pāri" Purvītim un Baušķeniekam

2022. gada 15. septembris

"Lidojums pāri" Purvītim un Baušķeniekam     Šis bija ļoti ilgi gaidīts brauciens. Bez muzejiem un izstādēm esam dzīvojuši pāris gadus. Nu to beidzot atkal varējām īstenot kopā ar Sējas pamatskolas vizuālās mākslas pulciņa bērniem un skolotāju Vitu Vīksni.  Tvērām īstus, dzīvus iespaidus. Un pie tam vēl tādus latviešu mākslas dižgarus, kā Vilhelms Purvītis un Auseklis Baušķenieks.  Pabijām Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā. Tur mūs sagaidīja māksliniece Patrīcija Brekte ar nodarbību, kas veltīta Vilhelma Purvīša gleznu pētīšanai un vērošanai. Apguvām dažādus ainavu kompozīcijas principus....

Lasīt tālāk
Sirsnīgi sveicam un lepojamies!

Sirsnīgi sveicam un lepojamies!

2022. gada 8. septembris

Vasaras nometnes laikā noklausījāmies lekciju par autortiesībām un iesaistījāmies radošo darbu konkursā "Autorskola". Šodien Nacionālās Mākslu vidusskolas Jaunajā zālē "Autorskola" noslēguma pasākumā tika apbalvoti 4 konkursa laureāti. Ļoti priecājamies, ka arī mūsu audzēkne Laura Strīķe ir šo laureātu skaitā! Sveicam un lepojamies! Paldies arī skolotājiem - Martai Jurjānei, Asnatei Grēvei un Guntaram Petrovicam! Vairāk par to, kas ir AUTORSKOLA vari lasīt šeit - https://autorskola.lv/index.html

Lasīt tālāk
Atkal esam atvērti mazajiem talantiem no pirmsskolas!

Atkal esam atvērti mazajiem talantiem no pirmsskolas!

2022. gada 30. augusts

Šogad atkal esam gatavi uzņemt mazos bērnudārzniekus, kuri cītīgi gatavosies nākamgad uzsākt skolas gaitas!  Gaidīsim jūs gan uz mūzikas, gan mākslas nodarbībām!  Piesakies jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots! Pieteikuma veidlapa atrodama Dokumentu sadaļā (https://sejasmms.lv/dokumenti/), aizpildi to un atsūti mums uz e-pstu: sejasmms@saulkrasti.lv un tad tiksimeis Zinību dienā, 7. septembrī, plkst.18.00 Sējas KN Tiekamies!   

Lasīt tālāk
Ģitāras spēle

Ģitāras spēle

2022. gada 30. augusts

Hei!  Sen gaidītais brīdis nu ir klāt! Ar šo mācību gadu pie mums varēs apgūt arī Ģitāras spēli!  Piesakies jau tagad, jo vietu skaits ir ierobežots! Pieteikuma veidlapa atrodama Dokumentu sadaļā (https://sejasmms.lv/dokumenti/), aizpildi to un atsūti mums uz e-pstu: sejasmms@saulkrasti.lv un tad tiksimeis Zinību dienā, 7. septembrī, plkst.18.00 Sējas KN   Tiekamies!   

Lasīt tālāk