X

Vidzemes cīrulīši 2020. gada 5. februāris

Vidzemes cīrulīši

Nu jau otro gadu Sējas MMS Vokālās klases dziedātājas piedalījās solo dziedāšanas konkursā “Vidzemes cīrulīši”, kas tradicionāli notiek Cēsīs. Šoreiz mūsu skolu pārstāvēja Ance un Laura. Kā jau prasīts konkursa nolikumā, meitenes dziedāja latviešu tautas dziesmu a cappella un latviešu komponista- klasiķa dziesmu.

Ances repertuārā bija tautas dziesma “Upe nesa ozoliņu” un klasiķa-romantiķa E.Dārziņa solo dziesma “Pazudusī laimīte”. Savukārt, Laura dziedāja tautas dziesmu “Sidrabiņa upi bridu” un Im.Kalniņa “Bimini”, kurā pati spēlēja arī vijoles solo. Koncertmeistare bija mūsu atraktīvā un vienmēr enerģiskā skolotāja Renāte.

Katra reize, kad dziedātājs dzied publikai, un šoreiz vēl arī žūrijai, ir īpaša. Tā ļoti skaidri parāda, kas izdodas, un pie kā vēl jāstrādā. Mēs mācāmies un pilnveidojamies ne tikai kā dziedātāji, bet arī kā izpildītājmākslinieki vispār.

Šogad uz Cēsīm dziedāt konkursā brauca jau divi “cīrulīši”. Ar cerīgu skatu raugāmies uz nākošo gadu, jo dziedātgribātāju skaits mūsu skoliņā aug, un tas, patiesi, ir pamats ar optimismam.

2020.gada 5.februārī Cēsīs bijām mēs- Ance, Laura, Renāte un Inese.