X

Putnu bērni 2019. gada 23. decembris

Putnu bērni

Jauno vokālistu konkurss “Putnu bērni 2019”, uz sacensību 23. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes mazajā zālē pulcēja dziedātājus no visas Latvijas. Dalībnieku kopskaits bija iespaidīgs- 130 jauno mākslinieku, kuri uzstājās trīs vecuma grupās.

Mūsu Laura sacentās ar 49 citiem B grupas dziedātajiem. Tikai 12 tiks uz finālu, kas notiks pēc nedēļas. Konkurence ļoti sīva! Pirmajā kārtā jādzied divi skaņdarbi. Viens no tiem obligāts visiem B grupā- latviešu tautas dziesma Alfr.Kalniņa apdarē “Zinu, zinu, bet neteikšu”. Otra ir mūsu izvēlētā Lienes Veitneres dziesma ar Ineses Zanderes vārdiem “Jērs”, kurā daudz sirsnīgas Ziemassvētku noskaņas.

Laura ar savu koncertmeistari skolotāju Dacīti uz skatuvi dodas divdesmitseptītās. Ne pārāk izdevīga uzstāšanās pozīcija, jo pats viduscēliens, kad gan žūrija, gan skatītāji nedaudz jau paguruši. No skatītāju rindām uzstāšanos vēro un līdzi jūt arī Lauras mammīte. Mīļš paldies viņai par atbalstu!

Lai arī fināla ducī neiekļuvām, guvām pārliecību un apliecinājumu savai varēšanai, ka spējam konkurēt augsta līmeņa dziedātāju sacensībā, jo pēc vērtējuma bijām virs vidējā līmeņa.

Lai sagaida Rīgā mūs atkal pēc diviem gadiem! 


No albuma

  • Putu bērni -
  • Putu bērni -
  • Putu bērni -