X

Nometnes noslēgums 2018. gada 17. augusts

Nometnes noslēgums

Nometnes noslēdzošajā dienā lielākā rosība notika ap vakara koncertu. Šoreiz to saucām par pasākumu ar “Karmenas” performanci. Mūsu mērķis- parādīt vecākiem un saviem tuviniekiem, ko esam paspējuši iemācīties 4 dienās līdzās izziņas procesam un izklaides brīžiem. Lielākais veikums, izaicinājums un guvums- mūsu skolas orķestris. Tā ir brīnišķīga pieredze spēlēt 30 cilvēkiem vienlaicīgi. Orķestra sniegumā izskanēja Toreodora maršs un Karmenas habanēra. Savukārt mākslas nodaļā- darbs ritējis raitāk kā citus gadus, bez satraukuma, ka kaut ko nevarētu paspēt. Tapa lielās skatuves ainu aizmugurējās sienas (panno) ar dažādām īpašām spāniskām, “karmeniskām” detaļām.

Pirms paša vakara pasākuma pēdējo reizi nometnē tikāmies ar Fjodoru, uzticot tam savas pārdomas par to, kas nometnē paticis, kas nē un ko novēlētu saviem biedriem nākamajā mācību gadā un nākamajā nometnē. Pēc tam nolaidām karogu un tad jau pats noslēgums.

Pozitīvās emocijas, krāsu košums, dzīvesprieks, spēlētprieks un mirdzums acīs – tas viss iedvesmo un pozitīvi uzlādē gan pašus dalībniekus, gan visus piederīgos un jācer- ikvienu iesaistīto. Paldies par dāvāto iespēju!!!