X

Aktualitātes

Uzņemšana Sējas MMS

Uzņemšana Sējas MMS

2020. gada 21. augusts

Aicinām Sējas Mūzikas un mākslas skolā jaunus audzēkņus uz šādām specialitātēm: Vizuāli plastiskā māksla  Saksofons, klarnete Vijole, alts Kokle Klavierspēle Dziedāšana Aicinām aizpildīt iesniegumu, kas atrodams https://forms.gle/oLvqiHhktdLxF2y27  Pirmā skolas diena - 3. septembris plkst. 18.00, kad tiksimies klātienē un visu izrunāsim Mākslas nodaļas telpās Lojā, novada domes ēkas 3. stāvā. Uz tikšanos jau pavisam drīz! 

Lasīt tālāk
Zinību diena!

Zinību diena!

2020. gada 21. augusts

Zinību diena Sējas Mūzikas un mākslas skolā notiks 3. septembrī, plkst.18:00  MĀKSLAS NODAĻAS TELPĀS! Tiekamies jau pavisam drīz!    Mūzikas nodaļa šajā mācību gadā darbosies Sējas sporta halles viesnīcas telpās, bet tur tiksimies tad, kad sāksies stundas! 

Lasīt tālāk
Mūsu pārgājiens

Mūsu pārgājiens

2020. gada 17. augusts

Ja šogad mums nevar notikt ikgadējā vasaras nometne, mēs neapstājamies, mēs meklējam citus variantus, kā visiem kopā satikties un būt! Un tā, pavisam nejauši, iespējams ir iesākusies vēl kāda jauna Sējas Mūzikas un mākslas skolas tradīcija – pārgājiens. Un tieši ar pārgājienu mēs iesākām mūsu skoliņas ceturdaļgadsmita jebšu 25 gadu jubilejas svinības!   Ierodoties Salacgrīvā, milzīgs atkalredzēšanās prieks bija manāms visapkārt! Gan audzēkņiem, satiekoties savā starpā, gan satiekot savus skolotājus! Smaidi sejā, šķiet, redzami ir pilnīgi visiem! Pārgājienu sākam ar tikšanu pie šīs vasaras īpašā suvenīra - kā jau piedienas pārgājienam gar jūru,...

Lasīt tālāk
SMMS pārgājiens

SMMS pārgājiens

2020. gada 5. augusts

Šogad ierastās nometnes vietā Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi kopā ar pedagogiem dosies 3 dienu pārgājienā gar Vidzemes jūrmalu, kur ne tikai baudīs visu, ko sniedz garas pastaigas gar jūru, bet arī radoši darbosies.  Pārgājiens, pat ja neliels, ir izaicinājums, nevis pastaiga, bet tikai tā mēs varam gūt pieredzi grūtību un sevis pārvarēšanai. Darbosimies komandā, atbalstīsim viens otru un turēsimies braši paši!

Lasīt tālāk
SMMS mācību gada noslēgums

SMMS mācību gada noslēgums

2020. gada 24. aprīlis

Sējas Mūzikas un mākslas skolā 2019./20. mācību gadu noslēgsim attālinātā mācību režīmā, tas nozīmē, ka klātienē nodarbības skolā vairs šajā pusgadā nenotiks. Skolotāji ar visdziļāko cieņu un pateicību saka paldies vecākiem, kuri šajā laika periodā atbalstīja savus bērnus, mudinot, atgādinot, filmējot, plānojot, strukturējot, kopā veidojot, zīmējot, gleznojot, radot un radoši palīdzot! Šis veiktais darbs ir ilgtermiņa ieguldījums gan jūsu audzēkņu mākslinieciskajā attīstībā, gan- jūsu pašu attiecībās. Novērtēsim to un šo laiku kopumā!   Pārcelšanas eksāmeni, pārbaudījumi: mākslas nodaļā: visi uzdotie darbi...

Lasīt tālāk
Turpinās mācības attālināti

Turpinās mācības attālināti

2020. gada 11. aprīlis

Sakarā ar valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas pagarinājumu mācības attālināti turpināsies līdz 2020. gada 12. maijam   Informācija par attālināto mācību procesu, sazinoties ar savu specialitātes skolotāju.

Lasīt tālāk
Mākslas nodaļas darbiņi, strādājot attālināti

Mākslas nodaļas darbiņi, strādājot attālināti

2020. gada 7. aprīlis

Pavasaris. Ejam ārā! Vari ieskatīties Rundāles pilī, jebšu, mūsu audzēkņu veikumā strādājot mājāas! 

Lasīt tālāk
Informācija par attālināto mācību procesu

Informācija par attālināto mācību procesu

2020. gada 20. marts

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli no 12. marta līdz 14. aprīlim, Ministru kabinets izdevis rīkojumu, kas paredz pārtraukt mācību procesa norisi klātienē visās izglītības iestādēs.   Sējas Mūzikas un mākslas skolā mācības klātienē nenotiks līdz 2020.gada 14. aprīlim.   Informācija par attālināto mācību procesu, sazinoties ar savu specialitātes skolotāju.

Lasīt tālāk
Nāc sadziedāt!

Nāc sadziedāt!

2020. gada 9. marts

Latvijas jauno izpildītāju konkurss “Nāc sadziedāt”, šogad 7.martā notika jau divpadsmito reizi, un tajā pirmo reizi tika pārstāvēta arī Sējas MMS. Šis ir absolūts popmūzikas izpildītāju konkurss un mums pavisam neierasts ampluā, jo mācāmies akadēmisko dziedāšanu. Taču Lauras repertuārā ir Im.Kalniņa “Bimini”, kura der abiem stiliem, un drošajiem pieder pasaule. Laura startē vidējā grupā no 10 – 14 gadu vecumam, kurā 50 dalībnieki. Dziedātgribētāju ļoti daudz un katrs īpašs. Gaisotne aizskatuvē “elektrizēta”, bet ļoti draudzīga. Šos jaunos dziedātājus var apbrīnot par drosmi - bez akustiskā mēģinājuma, lai kaut vai nedaudz saprastu...

Lasīt tālāk
Valsts konkurss Mākslā I kārta

Valsts konkurss Mākslā I kārta

2020. gada 6. marts

Mākslas nodaļā noslēgusies Valsts konkursa 1.kārta. Šogad iepazinām scenogrāfiju.   Vecākajā un vidējā grupā uz otro kārtu dosies Adrians Bukšs un Gerda Trenko. Jaunākajā grupā par labākajiem atzīti Elzas Tirzbanurtes, Marisa Vikses un Anetes Lapsiņas darbi. Paldies mūsu viešņai māksliniekcei Kristiānai Dimiterei par vērtējumu šajā procesā. Ļoti priecājamies par audzēkņu radošumu, azartu un izdomu.

Lasīt tālāk