X

Aktualitātes

Čakli rosās mākslinieki

Čakli rosās mākslinieki

2016. gada 7. februāris

Šobrīd Sējas MMS mākslas nodaļā tiek aktīvi strādāts pie darbu sagatavošanas dažādiem konkursiem. Uz Jūrmalas māksas skolas rīkoto XV STARPTAUTISKO VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSU “ES DZĪVOJU PIE JŪRAS” jau ir aizsūtīti 6 audzēkņu darbi. Šogad konkursa tēma “Akmens stāsti”. Skolu konkursā pārstāvēs Ance Emīlija Ozoliņa, Marta Lavrinoviča, Marta Trenko, Karlīna Loreta Tirzbanurte, Zane Strazdiņa un Dita Staka. Darbi ir aizsūtīti arī uz Čehijā rīkoto 44. starptautisko bērnu mākslas izstādi-konkursu „LIDICE 2016”. Šim konkursam ar tēmu “Es eju skolā”, tika izraudzīti pieci darbi. To autori Toms Nazarovs, Emīlija Strazdiņa, Alekss Kalējs, Ance...

Lasīt tālāk
Apsveicam!

Apsveicam!

2016. gada 27. janvāris

Šodien divas Sējas Mūzikas un mākslas skolas kokles spēles audzēknes, Līna Zvejniece un Ivanda Paula Mihailova, devās uz jauno Vidzemes koncertzāli Cēsīs, kur piedalījās Latvijas mūzikas skolu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle - Kokles spēle audzēkņu Valsts konkursa II kārtā. Līna Zvejniece savā grupā ieguva III vietu un tika izvirzīta uz trešo, fināla kārtu Rīgā, 11.februārī, turēsim īkšķus! Taču arī Ivanda Paula Mihailova ļoti labi parādīja sevi otrajā grupāt. Paldies abām meitenēm par skolas pārstāvēšanu šajā konkursā! Paldies, skolotājai Ievai Lapšānei, kura abas meitenes sagatavoja šim veiksmīgajam startam!

Lasīt tālāk
Mākslinieku “Saldējuma ballīte”

Mākslinieku “Saldējuma ballīte”

2015. gada 16. decembris

Vasarā saldējums tāda ierasta lieta. Taču ziemā – pavisam kas cits. Tā tapa mūsu mākslas nodarbība – SALDĒJUMA BALLĪTE. Ideja nāca no pašiem bērniem un mūsu dežurantes Dacītes. Pēcpusdiena sākās ar lielu rosīšanos. Tika sadalīti pienākumi. Vai zināt, kas vajadzīgs īstai saldējuma ballītei? Mēs mākslas nodaļā zinām! Tapa koša izkārtne un ēdienkarte. Arī krāsaina “lego ainava” no plastalīna un milzīgs, košs papīra saldējums lielā tūtā. Tika izgreznotas spožas krūzītes, biļetes un galda kartes. Noteikti ballīte bija svinīgi jāatklāj un jāpārgriež atklāšanas lenta. Dežurante Dace parūpējās, lai saldējums uz galda tiktu radoši noformēts un...

Lasīt tālāk
Skolas 20 gadu jubileja ir nosvinēta!

Skolas 20 gadu jubileja ir nosvinēta!

2015. gada 7. decembris

Sējas Mūzikas un mākslas skolā šis mācību pusgads aizvadīts skolas jubilejas zīmē. Līdzās sen dibinātājām, ievērojamām kultūrizglītības iestādēm  – Valmieras Mūzikas skolai, kura šogad atzīmēja 95.dzimšanas dienu, Limbažu Mūzikas skolai, kura nule kā svinēja 70 gadu jubileju vai Ogres Mūzikas skolai, kurai šogad apritējuši 55 gadi, 90-tajos gados tapa daudzas jaunas mūzikas un mākslas skolas. Arī mēs tai skaitā! Un 4.decembrī atzīmējām savu 20 gadu jubileju. Kopš pirmās dibināšanas dienas 1995.gada nogalē, skola atradusies PII “Bitīte” ēkā. Sākotnēji mūzikas klases atradās dažādās bērnudārza telpās, šobrīd tās atdalītas un...

Lasīt tālāk
Apmeklējām kamermūzikas koncertu!

Apmeklējām kamermūzikas koncertu!

2015. gada 26. novembris

Sējas Mūzikas un mākslas skolas mūzikas nodaļas 3. līdz 8. klases audzēkņi apmeklēja Kamermūzikas koncertu Latviešu Biedrības nama Līgo zālē, kurā muzicēja arī mūsu skolas 2 skolotājas. Koncertā bija iespēja dzirdēt kameransambļu izpildījumā dažādu laikmetu komponistu skaņdarbus.

Lasīt tālāk
Gatavojamies dzimšanas dienai!

Gatavojamies dzimšanas dienai!

2015. gada 27. novembris

Sējas Mūzikas un mākslas skola šī gada 4.decembrī atzīmēs savu 20 gadu jubileju! Jubilejas pasākums notiks Lojas k/n plkst.19.00, piektdien, 4.decembrī. Kopš pirmās dibināšanas dienas 1995.gada nogalē, skola atradusies PII “Bitīte” ēkā. Sākotnēji mūzikas klases atradās dažādās bērnudārza telpās, šobrīd tās atdalītas un darbojas neatkarīgi no PII, bet mākslas skolas telpas pārceltas uz Sējas novada domes ēkas 3.stāvu. Skola realizē gan profesionālās ievirzes programmas, pēc kuru apgūšanas audzēkņi saņem apliecību par skolas beigšanu, gan arī interešu izglītības programmas pirmsskolas vecuma bērniem mūzikas un mākslas jomā, gan individuālas...

Lasīt tālāk
Rudens cēliena darbu izstāde

Rudens cēliena darbu izstāde

2015. gada 19. novembris

Fantāzijas zīmējumi, svētku salūts, aitiņas tepat Sējas novadā, rudens krājumi Omes pieliekamajā – tas viss un vēl daudz kas apskatāms mūsu rudens darbos. Sējas mūzikas un mākslas skolas  MĀKSLAS NODAĻAS AUDZĒKŅU RUDENS CĒLIENA DARBU IZSTĀDE   Mazā atklāšana 23. novembrī plkst. 18.00 SĒJAS NOVADA DOMES 1. stāva vestibilā. Izstāde apskatāma katru dienu Domes darba laikā. Visi laipni aicināti!

Lasīt tālāk

"Lepojos, ka esmu Latvijā"

2015. gada 13. novembris

13.novembrī Lojas kurltūras namā notika ikgadājais Sējas novada izglītības iestāžu Valsts svētku koncerts "Lepojos, ka esmu Latvijā!". Mūsu skola tika pārstāvēta ar trīs priekšnesumiem - klarnetes solo, vijoles solo un kokļu un vijoļu ansamblis. Koncerts bija patiesi jauks, jo visi bija gatavojušies šiem svētkiem! Tika dziedātas un spēlētas dziesmas, runātas tautasdziesmas par Latviju! Visi kopā vēlējām daudz laimes un spēka savai tēvu zemei.  Lai jauka šī svētku nedēļa! (video no koncerta atrodams galerijā)

Lasīt tālāk

"Lāčplēša diena"

2015. gada 11. novembris

Sējas Mūzikas un mākslas skolas Mūzikas nodaļā arī tika atzīmēta "Lāčplēša diena", mūzikas literatūras stundu ietvaros skatoties rokoperu "Lāčplēsis".  Lai visiem ir skaista šī svētku nedēļa, gaidot Latvijas dzimšanas dienu!

Lasīt tālāk
Ideja ir atrasta!

Ideja ir atrasta!

2015. gada 12. oktobris

"Skolas karoga konkurss" ir noslēdzies un ideja ir atrasta! Prieks bija redzēt, ka skolēni ir aktīvi iesaistījušies mūsu pašu konkusā un izveidojuši patiesi interesantus darbus, kā idejas skolas karogam. Izvēlēties labāko bija grūti, diskusijas bija daudz un viedokļi arī, taču beigu beigās ar balsojuma palīdzību nonācām līdz uzvarētājai - Annai Žilinskai! Paldies jāsaka arī māksliniecei Kristiānai Dimiterei, kura palīdzēja izvēlēties labāko ideju un dalījās ar savu viedokli par darbiņiem!

Lasīt tālāk