X

Koncertceļojums - VĀCIJA - noslēgums 2016. gada 20. jūnijs

Koncertceļojums - VĀCIJA - noslēgums

Tā nu pirmais Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu ārzemju koncertceļojums uz Minsteri, Vāciju tuvojas izskaņai. Šī mūsu noslēguma diena paiet beidzamajā izturības pārbaudē, oranžajā busiņā pavadot 1200 km cauri visai Polijai, Lietuvai, Latvijai. Ik pa laikam iestājas klusums, kamēr visi nolūzuši, atskan jau iemīļotās spēles, skan arī dziesmas un gaisā pavisam jūtamas ilgas pēc mājām. Vēl katrs mēģinām samīļot Fjodoru un atskatīties uz aizvadītās nedēļas spilgtākajiem iespaidiem. Ar audzēkņu atļauju, viņu pārdomās dalāmies arī ar mūsu līdzjutējiem:

Patrīcija – šajā nedēļā Patrīcijas galvā dzima ideja par to, ka ceļojumā esam kā viena ģimene, un viņa izgudroja mums katram jaunu vārdu. Arī sev. :) Viņas pārdomas: “Movie Park bija forši. Patika klusā stunda, kurā jāguļ, jo bija smiešanās. Visu laiku smejamies. Gulēšanas jautras. Visa nedēļa patika. Nepatika koncerts, kurā sajaucu. Iztērēju naudu, cenšoties vinnēt. Tas man nepatika!”

Samanta: “Drausmīgi patika nedēļa, jo bijām Movie Parkā, mīļākais parks, kur vispār esmu bijusi. Patika arī tas, kā gājām gulēt, kā cēlāmies – smieklīgi tas bija. Nav nekas, kas nepatika!”

Anna: “Priecājos, ka vispār varam atbraukt un atbalstīja pagasts. Bija jauka kompānija, nebija dienas, kad negāja jautri. Movie Park – tāda veida parkā biju pirmo reizi. Autobusā bijām saspiesti, bet visi saliedējušies. Nepatika, ka reti šortus varēja uzvilkt – laika apstākļu ziņā. Nepatika, ka Latvijā bija vētra. Man patika koncerti. Un patika jaunie vārdi visiem. Arī skolotājām. ”

Ralfs: “Man patika Movie Parka brīvais kritiens, visa šī nedēļa, trakie cilvēki. Nav lietas, kas nepatika. Fantastisks un ideāls brauciens!”

Ivanda: “Patika, ka vispār bija šāda iespēja aizbraukt uz Vāciju. Movie Park, jautrie brīži busā, no rītiem vakaros un klusajā stundā. Garšoja ēdiens, paldies Renātei. Paldies skolotājām un šoferīšiem!”

Zane: “Klusā stunda patika, garšoja ēdiens, tik jautrā parkā kā Movie Park nekad nebiju bijusi. Patika, ka braucām cauri divām citām valstīm. Ļoti patika koncerti un arī mēģinājumi, kā arī vieta, kur mitinājāmies - Latviešu centrs Minsterē. Paldies sk. Ievai par garšīgo mannā putru!”

Katrīna: “Arī patika Movie Park – ļoti jautri un iespēja doties uz klinšu sienām. Iepriecināja koncerti.”

Līna: “Man ļoti patika kompānija - jautri, traki cilvēki. Koncerti, Movie Park un vieta, kur dzīvojām. Nepatika, ka sāpēja papēdis. Es vēlētos, lai katru vasaru būtu šādi līdzīgi braucieni! Būs neaizmirstamas atmiņas! Ilgi jābrauc – grūti, bet no otras puses – jautri, jo dziedam un darām citas interesantas lietas.”

Alise K. – “ Patika Movie Park, iepirkšanās lielveikalā un to, ka esam nopelnījuši braucienu uz Vāciju. Priecājos par abiem koncertiem un visām atrakcijām. Man šodien kafejnīcā iedeva ļoti mazu dakšiņu un asu mērci – tas man nepatika. Bet skolotājas tik mīļas un jaukas!”

Alise M. “Priecājos, ka vispār iespēja aizbraukt uz Vāciju. Patika Movie Park, un tas, ka tuvojamies mājām. Bet nepatika, ka aizvakar vijolei nokrita stīga.”

Elizabete: “Ļoti priecājos, ka vispār atbraucām. Man patika Movie Park, kompānija, koncerti, klinšu siena. Ka Patrīcija izdalīja vārdus. Ceru, ka atkārtosies šādi ceļojumi!”

Evelīna: “Man patika Movie Park, priecājos, ka sanāca koncertos un bija forša kompānija. Foršas skolotājas!"

Sk.Ieva – “Ļoti priecājos, ka šis ceļojums izdevās, bija tik veiksmīgs. Priecājos par to, ka joprojām pēc veselas nedēļas ciešas sadzīves varu priecāties ar neviltotu prieku par mūsu audzēkņiem - par draudzību, labestību, atsaucību un radošumu. Jūs esat super! Brīnišķīgi bija sadarboties un piedzīvot šo visu kopā ar kolēģēm!”

Sk.Renāte: “ Viss, ko jūs teicāt, man patika. Esmu priecīga, ka garšoja ēdiens. Un bija patīkami sadarboties ar savām kolēģēm!”

Sk.Anna: “Man ārkārtīgi patika audzēkņu precizitāte, ka var uz viņiem paļauties. Joprojām esmu patīkami pārsteigta, ka bērni ir drosmīgi, draudzīgi. Man ļoti patika mūsu šoferīši, jo no viņiem tik ļoti atkarīgs, kāds izvēršas brauciens. Ļoti vēlētos šo iesākto turpināt - aizbraukt uz kādu festivālu, lai audzēkņiem iespēja redzēt, kā muzicē citi ārpus Latvijas”

No albuma

  • Koncertceļojums - VĀCIJA - noslēgums -
  • Koncertceļojums - VĀCIJA - noslēgums -