X

Aktualitātes

Skaties logos

Skaties logos

2021. gada 10. marts

Sējas MMS mākslas nodaļas audzēkņu mini-izstāde. Scenogrāfijas darbi. Apskatāma no 8.-21.martam Pabažu kultūras nama logos. Pastaigājoties svaigā gaisā. Vislabāk krēslas stundās. Darbi tapuši iepriekšējā gada Valsts konkursam mākslā. Sakarā ar attālināto mācību procesu tā arī netika plašāk izstādīti. Šobrīd īpaši aktuāli, jo katrs no tiem attēlo kādu emociju vai sajūtu -  miers, bailes, mīlestība, piena ceļš, haoss, brīnumzeme, miegs, vientulība, klusums. Uzmini, kur tas ir saskatāms?

Lasīt tālāk
II semestris iesāksies attālināti

II semestris iesāksies attālināti

2021. gada 4. janvāris

Sakarā ar valdības pagarinātajiem drošības pasākumiem Covid-19 izplatības dēļ, Sējas Mūzikas un mākslas skola 2020./21. mācību gada II semestri iesāks 11. janvārī ATTĀLINĀTI VISĀM KLASĒM gan mūzikas, gan mākslas nodaļās. Precīzāka informācija pie specialitāšu un mācību priekšmetu skolotājiem.

Lasīt tālāk
Sveiciens svētkos!

Sveiciens svētkos!

2020. gada 13. decembris

Šai laikā, kad visi gaidām gaismas atgriešanos, lai atkal satiktos un būtu kopā savos sapņos, cerībās un priekā, dalīsimies, esot labas domas lidojuma attālumā cits no cita un ne brīdi neaizmirstot, ka tas tuvina mūs atkalsatikšanās brīdim! Ar šo muzikālo sveicienu Lauras un Ievas izpildījumā Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un pārējā komanda sūta mīļus un sirsnīgus sveicienus visiem šajā svētku gaidīšanas laikā. Šai, 3. adventei, bija jābūt īpašai – ar skaistu koncertu  gribējām svinēt mūsu skoliņas svētkus, 25 gadu dzimšanas dienu. Šobrīd koncertam...

Lasīt tālāk
Rudens cēliens SMMS

Rudens cēliens SMMS

2020. gada 21. oktobris

Sēja Mūzikas un mākslas skolā šī mācību gada pirmais cēliens iesākās jau augustā, kad nometnes vietā notika pārgājiens gar jūru. Soļojām 3 dienas no Salacgrīvas līdz Veczemju klintīm, izbaudot gan atļauto kopābūšanu, gan brīnišķīgos pludmales skatus, dažādos laikapstākļus, izglītojošas nodarbes un sarunas vienam ar otru. Īpaša bija nakšņošana teltīs, ēst gatavošana un jo sevišķi- Iras Kraujas – Dūdumas koncerts. Līdz ar to aizsākām jaunu tradīciju, par ko audzēkņi visi kā viens noteikti teic: „Atkārtot nākamgad!” Līdz ar šo jaunievedumu skola uzsāk savu 25. sezonu - skolas jubilejas gads ir iezīmēts! Šogad mācību...

Lasīt tālāk
Jubilejas ieskaņas pasākums

Jubilejas ieskaņas pasākums

2020. gada 22. septembris

Aicinām visus interesentus baudīt mūsu mūzikas nodaļas audzēkņu "Mājkoncertu" un mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstādi lauku sētā "Salas". Koncerts norisināsies ārā, tamdēļ aicinām apģērbties atbilstoši laika apstākļiem un svinēt svētkus kopā ar mums! 

Lasīt tālāk
Mūsu skolēnu darbi izstādē „VĒRTĪBU SAKTA”

Mūsu skolēnu darbi izstādē „VĒRTĪBU SAKTA”

2020. gada 15. septembris

  Jau pagājušā mācību gada maijā bija iecerēts veidot bērnu un jauniešu mākslas izstādi “VĒRTĪBU SAKTA” Rīgā.  To organizē Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola. Arī no Sējas MMS mākslas nodaļas žūrijas vērtējumam tika iesniegti astoņi darbi. Darbu autori - Mariss Vikse, Marta Laurinoviča, Alise Elza Puriņa, Elīna Babicka, Rūta Kriviša, Elza Maira Tirzbanurte, Karlīna Loreta Tirzbanurte, Agnija Ābelīte. Savos darbos  bērni pētīja un attēloja to, kas viņu dzīvē ir vērtība. Divi no darbiem ieguva tiesības piedalīties izstādē – Rūtas Krivišas  “Krāsainā ģimene” un Agnijas Ābelītes  “Ģimene”. Lasīt tālāk

Uzņemšana Sējas MMS

Uzņemšana Sējas MMS

2020. gada 21. augusts

Aicinām Sējas Mūzikas un mākslas skolā jaunus audzēkņus uz šādām specialitātēm: Vizuāli plastiskā māksla  Saksofons, klarnete Vijole, alts Kokle Klavierspēle Dziedāšana Aicinām aizpildīt iesniegumu, kas atrodams https://forms.gle/oLvqiHhktdLxF2y27  Pirmā skolas diena - 3. septembris plkst. 18.00, kad tiksimies klātienē un visu izrunāsim Mākslas nodaļas telpās Lojā, novada domes ēkas 3. stāvā. Uz tikšanos jau pavisam drīz! 

Lasīt tālāk
Zinību diena!

Zinību diena!

2020. gada 21. augusts

Zinību diena Sējas Mūzikas un mākslas skolā notiks 3. septembrī, plkst.18:00  MĀKSLAS NODAĻAS TELPĀS! Tiekamies jau pavisam drīz!    Mūzikas nodaļa šajā mācību gadā darbosies Sējas sporta halles viesnīcas telpās, bet tur tiksimies tad, kad sāksies stundas! 

Lasīt tālāk
Mūsu pārgājiens

Mūsu pārgājiens

2020. gada 17. augusts

Ja šogad mums nevar notikt ikgadējā vasaras nometne, mēs neapstājamies, mēs meklējam citus variantus, kā visiem kopā satikties un būt! Un tā, pavisam nejauši, iespējams ir iesākusies vēl kāda jauna Sējas Mūzikas un mākslas skolas tradīcija – pārgājiens. Un tieši ar pārgājienu mēs iesākām mūsu skoliņas ceturdaļgadsmita jebšu 25 gadu jubilejas svinības!   Ierodoties Salacgrīvā, milzīgs atkalredzēšanās prieks bija manāms visapkārt! Gan audzēkņiem, satiekoties savā starpā, gan satiekot savus skolotājus! Smaidi sejā, šķiet, redzami ir pilnīgi visiem! Pārgājienu sākam ar tikšanu pie šīs vasaras īpašā suvenīra - kā jau piedienas pārgājienam gar jūru,...

Lasīt tālāk
SMMS pārgājiens

SMMS pārgājiens

2020. gada 5. augusts

Šogad ierastās nometnes vietā Sējas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi kopā ar pedagogiem dosies 3 dienu pārgājienā gar Vidzemes jūrmalu, kur ne tikai baudīs visu, ko sniedz garas pastaigas gar jūru, bet arī radoši darbosies.  Pārgājiens, pat ja neliels, ir izaicinājums, nevis pastaiga, bet tikai tā mēs varam gūt pieredzi grūtību un sevis pārvarēšanai. Darbosimies komandā, atbalstīsim viens otru un turēsimies braši paši!

Lasīt tālāk